28.10.2011

4 yaşındayız ! genç kız kaprisleri başladı bile :)

Minik abla büyüyor , ne kadar hızla geçiyor zaman. Daha geçen yıl 3 tük. 4 ü devirdin bir tanem.. şimdiden bana akıllar vermeye başladın, hem de güzel akıllar, ben nasıl düşünemedim diyorum aklıma yatıyor yani.. kardeşine kızdığımda beni yatıştırıyor bile..gel oğlum geelll diyor alıyor yanımdan götürüyor.. her akşam ailecek Berin öğretmenimizin dersindeyiz.. O gün ne faaliyetler yaptılarsa hepsini bize de yaptırıyor.. Hatta dün Berenden "aklımkara,kalmadı yara oldum rengarenk rengerengarenk..." şarkısını bile öğrenmiş..hergün bir başka arkadaşı en iyi arkadaş ilan ediliyor,..okulu çok seviyor, tabletsiz yaşayamıyor..benden iyi kullanıyor bacaksız..çizgifilm buluyor "anne bu bana uygun izleyebilirim" diyor.. yemek yapmayı çok seviyor ama anne kımseye söylemeyelim oldumu diyor..kim bilir neler neler düşünüyor... aşkımi,kuzucum,bitanem Rabbim seni hep güldürsün, hep sağlıklı mutlu ve hayırlı evlat ol..Seni çok ama çoookk seviyorum..

Bu arada 4. yaşımıza şimdilik 3 kez kutladık. Hoş bir tesadüfle kısacık iç anadolu gezimize rastladı tarih. İlk kutlama Kayseride oldu.. Fehime halası, Alaaddin amcası, Zeynep ablası ve Emre abisiyle :)2. kutlama Ankarada Babannemizde.. Feyza hala, Dedebalı, Halil ve Enes abisiyle:)
3. kutlama İstanbulda Anneannede..Dedesi, Dayısı, Birgül ve Görkemle4. kutlamamızda doğumgünü çocuğumuzun isteği üzerinde kreşinde olacak. ama annesi bir türlü hazırlıklarını yapacak zaman bulamadı..bu sıralar bir kaç projesi var ama en kısa zamanda inşallah onuda yapacağız :)

blogumu çok özlemişim, kızımın doğumgünü postunu bile geciktirdim..zamanı düzenli kullanmayı öğrenmem gerek..tavsiyesi olan

sevgiler

10 yorum:

Senem dedi ki...

Nice mutlu senelerde hep beraber geçirmenizi dilerim canım.

anne eli gibi dedi ki...

allah uzun sağlıklı bir ömür versin,nede çabuk büyüyorlar,biz bile şaşırıyoruz..
geçmiş doğum gününüz kutlu olsun..
ailecek sevgiyle kalın...

esra yerebakan dedi ki...

zaman ne çabuk geçti berin hemen hemen benim evliliğimle yaşıt eee yaşlanıyorum galiba:( Allah hayırlı uzuun sağlıklı bir ömür versin mutlu ve başarılarla dolu bir hayatı olsun inşallah...

LEYLA'nın KAHVE DÜKKANI dedi ki...

Rabbim ne sevimliler ya şu parmaklara bak...nice senler görsün inşallah.

Kahve Dükkanı'ndan sevgiler...

nohut oda dedi ki...

yenı yası kutlu olsun minişin..hayırlı bir ömrü olsun ınsallah..
haa bırde kelın merhmemı olsa dıyecegım hilalcım:)

sevde dedi ki...

canım kuzucuğunun hayırlı,sağlıklı,mutlu nice yılları olsun inşallah

Hülya dedi ki...

minik çok şeker, daha nice mutlu doğum günleri olur inş. hoşçakalın,

DR.NİRVANA dedi ki...

Canım benim nice senelere size saglıkla ve mutlulukla...bende su zamanı iyi kullanamıyorum maalesef...öpüyorum...

nilay dedi ki...

Nice nice yıllara. Sağlıkla ve mutlulukla inşallah.
Sevgiler

nilay dedi ki...

Nice nice yıllara. Sağlıkla ve mutlulukla inşallah.
Sevgiler